Terug naar de startpagina Ploegen Seizoen 2016-2017                                   Klik op de foto voor de resultaten van de speler!
Competitie:
TTC Zoersel neemt met 7 ploegen deel aan de competitie van de Vlaamse Tafeltennisliga.
 
Prestaties van onze spelers   Klik hier            En voor de sterktelijst senioren:   klik hier


  
A Ploeg  ( 2 de Nationale  D )   Resultaten              Kalender 2017 - 2018
B2
Jorne Bickx
Gsm:
....................

Ploegkapitein

B2

Vaders Sjoerd
Gsm:

...................

B4 reserve B
Guy Devos
Gsm:
......................

B4  reserve B 
Bart Bistiaux
Gsm:
...........................
 

B4  reserve A+B
Jan Van Ginkel
Gsm:
0479.31.22.58
 

 
B4  Reseve
Sam Bistiaux
Gsm:
...........................
 
 

...............................................................................................................................................

B Ploeg ( landelijke C )      Resultaten              Kalender 2017 - 2018

B6
Werner Bickx
Gsm:
0474.91.56.37
Ploegkapitein

B6
Stijn Wouters  
Gsm:
0486.88.10.41
 

 


C0
Gie Van Eetveldt
Gsm:
0497.59.64.46

C2
Remi Chambet-Wiel
Gsm:
.......................
   

B4  Reseve
Sam Bistiaux
Gsm:
...........................
 
B4 reserve  
Bart Bistiaux
Gsm:
...........................
 

 


B4  reserve
Jan Van Ginkel
Gsm:
0479.31.22.58
 

B4 Reserve
Guy Devos

Gsm:
......................
 
C2 reserve
Dave Simons
Gsm:
0486.11.38.19

 
...................................................................................................................................................................
C Ploeg  ( Tweede  provinciale )   Resultaten              Kalender 2017 - 2018

C2
Dave Simons
Gsm:
0486.11.38.19

C2
Jens Casier
Gsm:
...........................
ploegkapitein
C4
Laenen Fran
Gsm:               
Resultaten Dames
C4                       Lembrechts Jochem    
Gsm:
....................
 

  


 

...................................................................................................................................................................

D Ploeg  (  Derde provinciale )     Resultaten               Kalender 2017 - 2018
C4                  
Gert Wouters 
     
Gsm:
0486.20.44.19
Ploegkapitein
 
C6
Jitse Wouters
Gsm:
.....................

D0                   FilipVerresen      Gsm:  0478.23.00.10

 

D0                       Dirk Van Noten    
Gsm:
0475.47.25.84

C6 reserve
Wim De Wree 
  
Gsm:

..................... 


 
....................................................................................................................................................................

E Ploeg  ( Vierde provinciale  )   Resultaten               Kalender 2017 - 2018


D4
Peter Staes

Gsm:
0479.78.62.60

 

 

 

  D4
Stan Van Ginkel
Tel:
03.311.75.16

D6
Jonas Hufkens Gsm:
............................ ploegkapitain

 

D6
Thomas Op De Beeck

Tel: 03.464.03.69
 

E2   
Marc Wouters  
Tel:
03.312.21.22
 
D6    reserve E+D  
Peter Govaert 
   Gsm:                0477.34.74.32
 
................................................................................................................................................................

F Ploeg  ( Vierde provinciale  )   Resultaten             Kalender 2017 - 2018


D6
     
Koen Laenen

Gsm:
0477.42.46.54
ploegkapitain
D6  
Aerts Matthias
Gsm:
.......................
 

E
2
Geluykens Wout
Gsm:
.....................

E2 reserve
Jarne Wens

Gsm:                .....................
  E4
Dirk Casier

Gsm:  

 

E2 reserve

Niki Kruisbergen

Gsm:                .....................


E2 reserve
Jasper Van Proeyen

Gsm:                .....................
 
 

 

 

 
 

...................................................................................................................................................................

G ploeg ( Vijfde provinciale )      Resultaten               Kalender 2017 - 2018

  E4
Paul Lambrechts

Gsm:
..................... Ploegkapitain
E4
Daan Lambrechts
Gsm:                .....................

 

E4
Steve Bossaerts

Gsm:                ..................... 

 

E6
Nadine Meeusen

Gsm:
0497.88.92.58 Resultaten Dames
E6
Bart Van Ginkel
Gsm:                0471.19.85.34
E6
Sien Lambrechts
Resultaten Dames
Gsm:
0477.61.18.26
E6
Gerard Bickx
Gsm:
0477.61.18.26
   



 
   
 
 

 

Terug naar de startpagina                   

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 
         


 


 
    

 


 


 

 

 

   
 
                      
 

 

 

 

 

 

 

 



 


 


 
 
 
 

 

 

 
 

 

 

   

 

 

<